İNSAN KAYNAKLARI

Kariyer İmkanı

Şirketimiz FASTON Elektrik Elektronik Otomasyon, yurt içi ve yurt dışı projelerinden çalıştırmak üzere takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Gerek şirket içi gerekse bireysel anlamda gelişime açık, öğrenmeye ve mesleki anlamda çalışmaya hevesli arkadaşları aramızda görmek temel amacımızdır.

Bu bağlamda çalışan profilimizi, mesleğinde uzman veya uzaman olmak isteyen, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete ve çalıştığı fonksiyona yönelik motivasyonu yüksek; öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli şeklinde tanımlamaktayız. 

 

“Firmamız açık pozisyonlarımız bu sayfa üzerinden duyrulacaktır.”

Zorunlu Yaz Dönemi Staj Programı

  • Her yıl yaz dönemi ve okul süreci içerisinde 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimlerine devam eden, staj yapma zorunluluğu bulunan veya tecrübe kazanmak için  iş hayatına atılmak isteyen öğrencilere staj olanağı sunmaktayız. 
  • Staj imkanlarımız yaz dönemi ve yarı zamanlı tecrübe kazanma imkanı olarak ayrı sınıflara ayrılmakta ve beraber yapmış olduğumuz iş planı ile hem size hem de bize fayda sağlayacak şekilde planlanmaktadır.
  • Aramıza 30 işgünü süreyle katılacak öğrencilerimizin, şirketimiz ve mezuniyetleri ile içinde yer alacakları meslek hakkında pratik bilgiler ile donanması ve kariyerlerinin ilerleyen zamanlarında keyifle anacakları verimli bir staj dönemi geçirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Yarı zamanlı çalışma arkadaşlarımız ile meslek hayatlarında atılmadan önce kariyer hedeflerinin seçiminde yardımcı oluyor hem de içinde bulunduğumuz sektör hakkında detaylı bilgi edinmelerini hedefliyoruz. Yarı zamanlı stajyer arkadaşlarımızı performanslarına göre proje ekibine katılma ya da proje yapma imkanı sunmak ise yarı zamanlı staj programındaki temel hedefimiz.

“Siz de 4 yıllık fakültelerin 3. veya 4. sınıfında öğrenim görüyor, en az bir yabancı dili iyi veya orta seviyede biliyor ve FASTON  Elektrik Elektronik Otomasyon Şirketi stajyerleri arasında yerinizi almak istiyorsanız aşağıda yer alan forma CV’niz ile birlikte doldurup başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!”

* Staj olanakları başvuruları için tarih aralığı yoktur. Formu doldurarak başvuru yaptığınız taktirde sizinle iletişime geçilecektir.